Městský úřad
Jindřichův Hradec
Klášterská 135/II
377 22 Jindřichův Hradec
tel. ústředna: 384 351 111
e-podatelna: podatelna@jh.cz
ID datové schránky: dc7b3kp
| pondělí | 7:30–17:00 hodin |
| středa | 7:30–17:00 hodin |
| pátek | 7:30–13:30 hodin |
Stovky lidí zavítaly v neděli 4. prosince na akci s názvem Pekelně zábavné odpoledne. Na náměstí Míru byl pro malé i velké návštěvníky připraven bohatý doprovodný program. Na pěti soutěžních stanovištích získávaly děti razítka do hracích kartiček, po jejichž vyplnění na ně čekala sladká odměna od samotného Mikuláše.
Dětem i dospělým vyhrával především pohádkové melodie DJ Michal Arnošt. Ti odvážnější si mohli dokonce sami zazpívat před početným publikem. Chybět nemohlo ani pořádné občerstvení, včetně pekelně dobrého čaje přímo z kotlíku. Obrovskému zájmu se těšila i Kniha hříchů, do které mohli dospěláci vepsat menší či větší prohřešky svých ratolestí. Ty pro změnu malovaly do knihy nádherné obrázky a nutno dodat, že právě malůvek od těch nejmenších přibylo v knize daleko více, než stížností rodičů.
Těsně před koncem Pekelně zábavného odpoledne ozdobila celou akci ohňová show, o kterou se postarali dva členové seskupení Kvartet.
Na samý závěr bylo pro ty, kteří i přes občasný déšť vydrželi až do konce, přichystáno překvapení v podobě příletu samotného anděla.
Hlavní organizátoři akce – Město Jindřichův Hradec a Občanské sdružení Alfa Fí z Fakulty managementu VŠE v Jindřichově Hradci - děkují všem partnerům za spolupráci a podporu. Jmenovitě jsou to: Sbor dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec, Oblastní spolek Českého červeného kříže v Jindřichově Hradci, DJ Michal Arnošt, členové skupiny Kvartet, Waldfiertel Sparkasse von 1842 Jindřichův Hradec, Fruko Schulz Jindřichův Hradec, Týdeník Jindřichohradecka, Jindřichohradecký deník.