Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
Náměstí Míru
Náměstí Míru
v Jindřichově Hradci nabízí unikátní podívanou v podobě řady historických staveb, jako jsou Langrův dům, Hotel Concertino nebo budova staré radnice. Dominantu náměstí tvoří 20 metrů vysoké barokní sousoší Nejsvětější Trojice.

Město Jindřichův Hradec

oficiální stránky města
Turisté tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 

Kontakty

Městský úřad
Jindřichův Hradec

Klášterská 135/II
377 22 Jindřichův Hradec

tel. ústředna: 384 351 111
e-podatelna: podatelna@jh.cz
ID datové schránky: dc7b3kp

Pracovní doba MěÚ:

pondělí* 7:30–17:00 hodin
úterý 7:30–15:30 hodin
středa* 7:30–17:00 hodin
čtvrtek 7:30–15:30 hodin
pátek* 7:30–13:30 hodin

* úřední den

Více informací


Anketa

Kolik altánů je v Mertových sadech?
 
11% (51)
 
8% (36)
 
68% (307)
 
12% (52)
Všechny ankety a kvízy

Záložky

 

Dotace města

POSKYTOVÁNÍ DOTACÍ Z ROZPOČTU MĚSTA

Systém poskytování dotací z rozpočtu města Jindřichův Hradec stanoví principy pro poskytování dotací z rozpočtu města v rámci jednotných Pravidel pro poskytování dotací z rozpočtu města Jindřichův Hradec, v kterých jsou stanoveny rámcové podmínky pro poskytování dotací. Cílem poskytování dotací z rozpočtu města je podpora aktivit fyzických nebo právnických osob a jejich iniciativ, které slouží k uspokojování potřeb obyvatel města a k reprezentaci města v ČR a zahraničí, jakož i podpora kulturního a historického dědictví města Jindřichův Hradec.

Účelem Pravidel pro poskytování dotací z rozpočtu města Jindřichův Hradec je stanovení jednotných procesních postupů a závazných podmínek pro žadatele a příjemce dotace poskytované z rozpočtu poskytovatele formou dotací jako doplňkového zdroje financování, kterým se bude poskytovatel spolupodílet na úhradě uznatelných nákladů realizovaných projektů v rámci vyhlášených dotačních programů.

Na Pravidla pro poskytování dotací z rozpočtu města navazují v jednotlivých oblastech dotační programy, které bude město vyhlašovat na každý kalendářní rok a které budou upravovat podmínky poskytování dotací v daných oblastech. Dotační programy řeší poskytování dotací v tematických oblastech vyhlášených Zastupitelstvem města Jindřichův Hradec a obsahují ucelené soubory priorit poskytovatele a stanovují závazné cíle, které mají být s využitím dotace realizovány a v rámci termínu realizace dosaženy. Každý vyhlášený dotační program obsahuje konkrétní podmínky pro poskytnutí a použití dotace.

Výzvy jednotlivých dotačních programů jsou zveřejněny na úřední desce Městského úřadu Jindřichův Hradec v části „dotace – výzvy“ a odkazují na Pravidla pro poskytování dotací z rozpočtu města a daný dotační program, které jsou zveřejněny v úplném znění v této části stránek města Jindřichův Hradec, kde žadatelé rovněž naleznou jednotlivé předepsané formuláře žádostí.

ikona souboruobecná pravidla 2017Vyhledávání 
Městský úřad Jindřichův Hradec © 2011  |  Klášterská 135/II, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
telefon: +420 384 351 111  |  fax: +420 384 361 503  |  Podatelna
Mobilní verze stránek
Registr oznámení  |  Prohlášení o přístupnosti  |  Webmaster  | 
load