1234

HÁZENÁ - Halali se konalo počtrnácté, zase vyhrály Feny

Halali 14   01

Počtrnácté se uskutečnil turnaj, který každoročně současné a bývalé jindřichohradecké házenkářky organizují pod názvem „Halali“. Nejde v něm ryze o házenou, ale přednost dostávají jiné sálové kolektivní sporty, tentokrát byly v malé tělocvičně městské sportovní haly v J. Hradci na programu halový fotbal a basketbal. 

„Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, o konečném pořadí pak rozhodovala střelba basketbalových šestek, kdy proti sobě házely celky za stejných míst ve skupinách. Turnaj se vydařil stejně jako slavnostní večer s volnou zábavou ve Sportcentru Bobelovka, kde byly vyhlášeny výsledky akce a rozdána ocenění. Už nyní se těšíme na příští jubilejní ročník,“ uvedla jedna z pořadatelek Jitka Matoušková. Jednotlivá různě namixovaná družstva tvořili sportovci z J. Hradce a odjinud, přátelé, fandové, rodinní příslušníci. Pouze tým Hakunamatata byl složen převážně z fotbalistů Sokola K. Řečice. Prvenství opět získaly Feny z východního Finska. „Chtěla bych tímto vyjádřit dík všem účastníkům a těm, co pomáhali s uskutečněním. Jmenovitě si dovolím vyzdvihnout Marka Schneidera, jenž daroval ceny pro družstva a Věru Neidrovou, která nám poskytla prostory pro závěrečný program,“ s vděkem doplnila Matoušková.

Konečné pořadí: 1. Východofinské feny, 2. Poetici (PPAVaBS), 3. Hakunamatata, 4. GPH, 5. Tornádo Blue, 6. Fištróni, 7. KŠFJHH, 8. Házenkářské ďáblice.

Roman Pišný.


Vytvořeno 28.1.2015 9:38:04 | přečteno 731x | Ing. Karolína Bartošková
load