1234

MALÁ KOPANÁ - Sobotní Michálek Cup bude spojen s autogramiádou

MichálekCup2014

Sportcentrum Bobelovka v Otíně u J. Hradce chystá na sobotu 28. června další ročník turnaje v malé kopané „Michálek Cup 2014“. Sportovní svátek bude slavit malé jubileum, bude se totiž konat již podesáté.

Opět budou k vidění fotbalové výkony v podání sportovců jiných odvětví, a to například hokejbalistů, házenkářek, hokejistů a dalších. Turnaj začíná v 9 hodin, slavnostní vyhlášení vítězů je naplánováno na 17:30 hodin.

Hlavními hvězdami, které se představí na nisaplastu, budou dozajista Jiří Novotný a Milan Michálek, hokejoví reprezentanti ČR z úspěšných národních výběrů na ZOH 2014 v Rusku a MS 2014 v Bělorusku. Představí se také například další známí hokejisté, a sice například Petr Šachl a Zdeněk Kutlák. Oproti minulému roku budou chybět Alexandr Salák a Martin Hanzal, kteří se právě v sobotu poveselí na kamarádově svatbě. S největší pravděpodobností se nepředstaví ani Zbyněk Michálek, před nímž je v USA rehabilitace po operaci, jíž tam absolvoval, takže nejspíš zůstane doma za oceánem. Diváci, kteří mají vstup zdarma, ovšem smutnit nemusí, jelikož je čeká i další doprovodný program, v němž je kupříkladu od 14 hodin autogramiáda, při které budou rozdávat své podpisy i takové hokejové persony jako Václav Pitel, Luboš Rob, Vratislav Hřeben či Vladimír Domin. „Pro dětské návštěvníky bude k dispozici skákací hrad, pro účastníky turnaje se bude po celý den péct čuník, připravené jsou i další dobroty a také spousta pití,“ zve k účasti organizátorka Věra Neidrová, jež doplnila, že i po skončení turnaje bude pokračovat zábavný program s milým příjemným překvapením.

Roman Pišný

Vytvořeno 24.6.2014 15:08:02 - aktualizováno 24.6.2014 15:08:19 | přečteno 1170x | Ing. Karolína Bartošková
load