1234

SPORT PRO VŠECHNY – Plavecká škola přijímá zájemce od půl roku do sta let

Plakát PŠ

Velikánskou oblibu si za dobu své existence získaly kurzy, které v jindřichohradeckém bazénu pořádá zdejší Plavecká škola.

Také letos zahájila svou činnost úvodními zápisy, přičemž ty první proběhly již o posledním srpnovém týdnu a pokračují i v prvním zářijovém.

Opětovně je očekáván velký zájem mezi rodiči o to, aby jejich děti byly zařazeny do výuky s podtextem „Plavání hrou“, kam jsou nabíráni již kojenci a batolata od 6 měsíců věku do 3 roků. Stejně vyhledávané jsou i odpolední kurzy pro věkové kategorie od tří let výše, které využívají zájemci k tomu, aby se seznámili s vodou, zdokonalili svoji techniku, i když se plavání nevěnují závodně. Uskutečňují se jednou týdně a účastní se jich lidé od dětského až po nejzralejší věk.

Kurzy odborně vedou zkušené lektorky Plavecké školy. Přihlašování probíhá od pondělí 1. do pátku 5. září od 9 do 17 hodin v prostorách kanceláře PŠ v I. patře plaveckého bazénu v J. Hradci. Dalších podrobnějších informací se lze dopídit na webu: http://bazen.jh.cz/cs/plavecka-skola/, či případně prostřednictvím e-mailu plavskola@smjh.cz a telefonních čísel 384 321 231 a 724 133 223.

ikona souboruPlavecka_skola_terminy

Roman Pišný.

Vytvořeno 2.9.2014 15:06:14 | přečteno 671x | Ing. Karolína Bartošková
load