1234

Arnold Weskera ŽENY PŘEŽIJÍ

Ženy přežijí

Kulturní dům Střelnice vás zve na divadelní komedii Divadla Studio Dva, která se bude konat ve středu 21. 5. 2014 od 19.00 hodin ve společenském sále.

Divadelní předplatné skupiny A.

V režii Dariny Abrahámové hrají: Anna Šišková /Zuzana Mauréry, Jana Krausová,  Jitka Schneiderová /Gabriela Míčová, Vojtěch Kotek.


Jsou tři a pojí je jedno přátelství. Energická podnikatelka Minerva, kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře… Decentní intelektuálka Mischa, která nedávno opustila manžela a myslí si, že to zvládá… A přitažlivá Claire, kterou kvůli politické kariéře právě opustil milenec a je jasné, že to nezvládá. Tři dámy se setkají na nóbl večeři. Mají šarm, styl, inteligenci, zkušenosti a snaží se mít i pravdu. A vůbec jim v tom nebrání přítomnost mladého muže, který střídavě hraje partnery všech tří.

V životě těchto dam-osobností není rozdíl mezi tématy vysokými a nízkými. Se stejnou chutí si sdělují recepty vybíraných jídel a vín jako vášnivě debatují o intelektuálních tématech či intimních zážitcích. Jsou moudré, vtipné, upřímné, ironické, kruté, něžné, solidární i neústupné. Zkrátka jsou „živé“ a stále chtějí žít. Možná proto všechno přežijí. A rozhodně si poradí i s opouštěnými a opouštějícími muži.

A protože Angličané mají důvtip v krvi, na závěr nemůže nepřijít i překvapující pointa.

Vytvořeno 19.5.2014 8:16:14 | přečteno 1021x | ivana.bacakova
load