1234

Městská knihovna zve na únorové akce

Městská knihovna

Městská knihovna Jindřichův Hradec vás zve na přednášky, výstavy a jiné akce, které uskuteční během měsíce února ve svých prostorách.

Jana Komžáková: PŘEDNÁŠKA O NATUROPATII
(5.2.2014 – 16:30 hod., poslechový sál MěK J. Hradec)

Naturopatie se soustřeďuje na to, co v těle přebývá a je příčinou zdravotních potíží. Ukázka používaných diagnostických metod, reálné fotografie z činnosti naturopata a měření každého účastníka přednášky na přístroji Quantum ZDARMA.

Jiří Koun: BIBLICKÉ DĚJINY XV
(11.2.2014 – 16:30 hod., poslechový sál MěK J. Hradec)

Přednáška z cyklu "Biblické dějiny" je určena všem, kteří mají rádi dějiny a zvláště ty, které jsou psány Biblí.

Renata Porion Siberová: DUCHOVNÍ ŠKOLA
(12.2.2014 – 17:00 hod., poslechový sál MěK J. Hradec)

Pravidelná setkání s regresní terapeutkou jsou určena všem, kteří hledají cestu k sobě, k vnitřnímu míru anebo jen cítí, že se odchýlili od své životní cesty směřující k naplnění a radosti.

Helena Kotková, Jakub Žák: MONGOLSKO
(13.2.2014 – 16:30 hod., poslechový sál MěK J. Hradec)

Městská knihovna Jindřichův Hradec si Vás dovoluje pozvat na další geografickou přednášku. Tentokrát navštívíme vnitrozemský stát ve střední Asii, jehož velkou část pokrývají stepi s drsným podnebím a kde hlavním zdrojem obživy je kočovné pastevectví. Jurty uprostřed nekonečných stepí, stáda divokých koní, pohostinnost, vodka a vlci, kteří dávají dobrou noc. Symboly země, kde čeština je slyšet častěji, než byste čekali. To je Mongolsko.

Libor Drahoňovský: TOULKY STRAKONICKEM
(18.2.2014 – 16:30 hod., poslechový sál MěK J. Hradec)

Strakonicko je zajímavým turistickým cílem a jedním z nejpěknějších koutů naší vlasti. Tento kraj středního Pootaví charakterizuje mírně zvlněná malebná krajina bohatá na lesíky, rybníky, vesničky s rázovitou jihočeskou architekturou a starobylé kostely. Kolorit regionu dotváří mimořádná hustota kapliček a božích muk v podobě zděných sloupků různorodých tvarů.

V úterý 4. 2. 2014 od 16.00 hod. zveme malé posluchače do dětského oddělení (centrální pracoviště) na další VEŘEJNÉ ČTENÍ.

Vytvořeno 31.1.2014 12:49:37 | přečteno 1349x | Ing. Karolína Bartošková
load