1234

Muzeum fotografie představí přeshraniční výstavu věnovanou řemeslům

Řemesla a povolání - MF MOM

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií Vás zve ve středu 22. června od 17:00 na vernisáž výstavy Řemesla a povolání - historická a současná.  Slavnostní vernisáží v muzejní zahradě bude zahájena přeshraniční výstava fotografií ve spolupráci s dolnorakouským zájmovým sdružením MultiKulti KreAktiv. 

Výstava se uskuteční současně v Muzeu fotografie a MOM v Jindřichově Hradci a na zámku Ottenstein v Dolním Rakousku. Ústřední myšlenkou této akce je vytváření nových kontaktů mezi fotografy na obou stranách hranice.

Vybrané fotografie českých fotografů budou nyní vystaveny v prostorách zahrady Muzea fotografie a MOM a zároveň 10 fotografií z užšího výběru bude vystaveno na zámku Ottenstein a příští rok budou fotografie českých řemesel a povolání instalovány na zámku Ottenstein v Rastenfeldu v Dolním Rakousku a naopak rakouští fotografové budou prezentováni u nás.

Výstava potrvá do 31.10. 2022

Akce je financována v rámci projektu FMP/KPF AT-CZ 2014-2020 Evropským fondem pro regionální rozvoj z programu „Inerreg V-A Rakousko-Česká republika“ a spolufinanocávna NÖ.Regional.GmbH

Vytvořeno 9.6.2022 8:05:43 | přečteno 164x | eliska.cermakova
load