1234

Muzeum fotografie zve na Letní TOP fotografování v historických kostýmech

TOP fotografování

V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, konkrétně v muzejním fotoateliéru se v sobotu 6. a v neděli 7. srpna uskuteční tradiční Letní TOP fotografování v historických kostýmech, které již neodmyslitelně patří ke kulturnímu dění letního Jindřichova Hradce a k jindřichohradecké pouti.

Všichni zájemci se opět mohou opět těšit na umění zkušených fotografů, sympatický personál, který jim ochotně a rád pomůže s výběrem vhodného kostýmu a hlavně na jedinečné fotografie v retro stylu před historickým ručně malovaným pozadím. Dobové kostýmy jsou připraveny jak pro dospělé uchazeče, tak i pro děti. K dispozici máme velký výběr kostýmů a rekvizit, ale stejně tak si můžete přinést i své vlastní.

Všem zájemcům doporučujeme, aby si zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459, aby nemuseli čekat.

Délka fotografování je standardně 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, většinou i více.

Fotografování bude probíhat v sobotu od 10 do 17 hodin, v neděli od 10 do 15 hodin a je zpoplatněno už tradičně částkou 450 Kč při fotografování v počtu 1 - 4 osob, při více osobách 550 Kč.

Vytvořené fotografie vám budou nahrány na Váš na přinesený flash disk, nebo budou zaslány elektronicky. Dle domluvy si je můžete nechat v muzeu i vytisknout na velký formát.

www.mfmom.cz

 TOP fotografování


Vytvořeno 25.7.2022 13:21:38 | přečteno 467x | eliska.cermakova
load