1234

Podpořme plavecký bazén v soutěži

Plavecký bazén

Úřad Regionální rady Jihozápad připravil již třetí ročník cestovatelské soutěže, do které město Jindřichův Hradec zapojilo plavecký bazén, který byl podpořený právě z dotací Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu Jihozápad.

V loňském roce byla soutěž zaměřená na ocenění nejlepšího výletu. Stal se jím „Konstantinovy lázně na kole a pěšky“. Za jeden měsíc se soutěže zúčastnilo 2108 osob. V letošním roce díky nové koncepci soutěže zjistíme, které místo se stalo nenavštěvovanější.

Připojte se do soutěže a procestujte zajímavá místa jižních a západních Čech. Soutěžní místa můžete zhlédnout ve stejnojmenné sekci nebo se s nimi postupně seznámíte každý pátek v Mladé Frontě dnes v rubrice tipy na výlety. Každý si z celkem 16 projektů jistě vybere.

Kromě cestovatelských zážitků pro Vás máme připraveny hodnotné ceny. Do soutěže se přihlásíte zadáním unikátního kódu, který naleznete přímo ve Vámi navštíveném soutěžním místě. Každý týden bude probíhat slosování, kde bude oceněno několik výherců. Soutěží se po dobu letních prázdnin tj. od 1. 7. do 31. 8. 2014. Celkem proběhne 9 dílčích slosování a celá soutěž vyvrcholí závěrečným slosováním o tablet, fotoaparáty a další hodnotné ceny. Spojte příjemné s užitečným a zapojte se do naší soutěže i vy.

Jak se zúčastnit?

1. Navštivte minimálně jedno soutěžní místo (v našem případě Plavecký bazén v Jindřichově Hradci)

2. Zde naleznete plakát o velikosti A4, který obsahuje unikátní kód.

3. Ten zadejte na našich internetových stránkách a je to.

Kolikrát je možné zadat kód?

Unikátní kód daného místa lze zaslat pouze jednou. Pokud však navštívíte více soutěžních míst, zvýšíte svou šanci na výhru.
Celkem můžete zkusit své štěstí 16 krát.

Kdy soutěž probíhá?

Zadání kódu bude možné od 1. 7. do 31. 8. 2014

Co mohu vyhrát?

Každý týden losujeme o cestovatelské sety, které obsahují batohy, tašky, lékárničky, plážové podložky a další praktické věci využitelné na Vašich cestách.
V závěrečném slosování budeme vybírat ze všech zúčastněných – zde se bude soutěžit o tablet, fotoaparáty nebo například celoroční předplatné Mladé Fronty Dnes.

Více informací naleznete zde.

Vytvořeno 1.7.2014 14:31:12 - aktualizováno 1.7.2014 14:36:31 | přečteno 1714x | Ing. Karolína Bartošková
load