1234

První srpnový víkend bude patřit pouťovému veselí a hudbě. Podívejte se, kde při Porcinkuli parkovat

porcinkule

Na první srpnový víkend připadá tradiční jindřichohradecká pouť Porcinkule. I letos se můžete těšit na pouťové atrakce na Tyršově stadionu a na parkovišti Jitřenka. V neděli 7. srpna budou ulice v centru patřit stánkům s nejrůznějším zbožím a na pódiu na náměstí Míru se v pátek a v sobotu odehrají dva letní koncerty.

Parkoviště Jitřenka bude od úterý 2. srpna uzavřeno z důvodu umístění pouťových atrakcí. Od toho stejného dne bude umožněno stání aut na náhradní parkovací ploše u křižovatky ulic Miřiovského a Gymnazijní (viz mapa). 

V neděli budou ulice v centru města (Klášterská, Růžová, část Nádražní ulice a Masarykovo náměstí) uzavřeny kvůli pouťovému trhu. Zejména v neděli, kdy na Porcinkuli přijíždí největší množství návštěvníků, doporučujeme využít parkoviště Miřiovského a také zmíněnou náhradní parkovací plochu.


Pouťové pódium na náměstí Míru


Jindřichohradecký Big Band a Tomáš Savka

Městská kultura Jindřichův Hradec Vás zve na letní koncert na nám. Míru v pátek 5. srpna od 17:00. Orchestr si na svůj letní koncert na jindřichohradeckém náměstí Míru pozval zpěváka Tomáše Savku, se kterým spolupracuje již několik let. Tomáš Savka je muzikálový a sólový zpěvák, v minulosti spolupracoval např. s Big bandem Felixe Slováčka, v současnosti je mimo jiné sólistou Hudby hradní stráže a Policie ČR.

Vstupné volné, www.kultura.jh.cz

Krausberry

Městská kultura Jindřichův Hradec Vás zve na letní koncert na nám. Míru. V sobotu 6. srpna vystoupí od 19:00 skupina Krausberry. Krausberry je blues-rocková a hard rocková skupina založená zpěvákem Martinem Krausem v roce 1984.

Vstupné volné, www.kultura.jh.czPorcinkule 2022

parkování během Porcinkule

parkování během Porcinkule

 
náhradní parkování - Miřiovského

náhradní parkování - Miřiovského

 
JH Big Band a Tomáš Savka

JH Big Band a Tomáš Savka

 
Krausberry

Krausberry

 
 
Vytvořeno 27.7.2022 15:06:44 | přečteno 2290x | eliska.cermakova
load