1234

Starosta ocenil mladé sportovce úspěšné v roce 2013

V pondělí 20. ledna se v refektáři Muzea fotografie a moderních obrazových médií uskutečnilo ocenění úspěšných mladých sportovců za rok 2013. Vedení města oceněným předalo věcné dary ve formě poukázek na odběr sportovního zboží dle vlastního výběru v hodnotě 2 tisíce korun v obchodě se sportovním zbožím.


Plavecký klub J. Hradec

Za Plavecký klub J. Hradec starosta ocenil tyto sportovce.

Viktora Hejlíčka – 2. místo – 200 m volný způsob – Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR

Matyáše Pospíšila – 1. místo – 100 m – prsa, 1. místo – 200 m – polohový závod, 2. místo – 200 m – prsa – vše Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR, 2. místo – MČR v aquatlonu, 2. místo – 100 m – prsa, 3. místo – 400 m – volný způsob, 1. místo – 200 m – polohový závod, 2. místo – 400 m – polohový závod – vše Letní mistrovství ČR staršího žactva

Karolínu Šimkovou3. místo – 100 m – prsa, 2. místo – 200 m – prsa – vše Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR, 3. místo MČR v aquatlonu, 2. místo – 100 m – prsa, 1. místo 200 m – prsa – vše Letní mistrovství ČR staršího žactva

Adélu Lepičovou – 3. místo – 200 m – motýlek, 3. místo – 100 m – znak, 1. místo 200 m – znak – vše Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR, 3. místo – 100 m – znak, 2. místo – 200 m – znak – vše Letní mistrovství ČR mladšího žactva

Terezii Kinterovou – 1. místo – MČR v aquatlonu

Šimona Michálka – 1. místo MČR v aquatlonu


Tri Club Vajgar J. Hradec

Tri Club Vajgar J. Hradec starosta ocenil tyto sportovce.

Nelu Kubákovou – 2. místo na Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie žákyně 8 let

Hynka Hrdličku - 1. místo na Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie žákyně 8 let

Štěpánku Burdovou – 1. místo Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie žákyně 9 let

Šimona Řehulu – 1. místo -Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie žáci 10 – 11 let

 Jakuba Hrdličku – 2. místo Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie mladší žáci

Jakuba Řehulu – 1. místo Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie starší žáci, 1. místo v Českém poháru v triatlonu v kategorii starší žáci,

Jiřího Fencla – 2. místo Mistrovství ČR v triatlonu,

Ivetu Fairaislovou – 1. místo Mistrovství ČR v triatlonu – kategorie starší žákyně,

Petra Jirků – 2. místo Mistrovství ČR v duatlonu – kategorie dorost

Františka Lindušku – 1. místo v Českém poháru v triatlonu – kategorie junioři, 2. místo Mistrovství ČR v aquatlonu – kategorie junioři.


Sdružení orientačních sportů J. Hradec

Za Sdružení orientačních sportů J. Hradec starosta ocenil tyto sportovce.

Elišku Hojnou – 2. místo – orientační běh – sprint, 3. místo – orientační běh – krátká trať – vše Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR, 1. místo v orientačním běhu na republikovém finále přeboru škol 2013 v kategorii D7

Janu Benešovou – 4. místo v orientačním běhu – sprint kategorie W20, 4. místo v orientačním běhu – klasický závod kategorie W20, 2. místo v orientačním běhu – závod štafet kategorie W20 vše na MS 2013 v orientačním běhu ve švédském Anderstorpu, 2. místo v orientačním běhu na finále republikového přeboru škol 2013 v kategorii DS.


VK Vajgar J. Hradec

Za VK Vajgar J. Hradec starosta ocenil tyto sportovce.

Michaelu Pospíšilovou – 2. místo – skif - MČR 2013 v kategorii starších žákyň

posádku párové čtyřky bez kormidelníka ve složení Vojtěch Picka, Adam Jedlička, Tomáš Drobil a Albert Čekal za dosahování vynikajících sportovních výsledků v seriálu závodů Českého poháru 2013 v kategorii mladší žáci.


Okinawa Goju Ryu Dojo o. s.

Za Okinawa Goju Ryu Dojo o. s. starosta ocenil tyto sportovce.

Víta Masaře – 3. místo na MČR 2013 v karate – kategorie zápas Kumite 9 – 11 let, váha nad 35 kg.

Alberta Čekala - za dosažení 3. místa na MČR 2013 v karate kategorie zápas Kumite - 9 – 11 let do 35 kg. Ten je rovněž oceněn za VK Vajgar.

Sportovci_2014

IMG 7600

IMG 7600

 
IMG 7603

IMG 7603

 
IMG 7610

IMG 7610

 
IMG 7605

IMG 7605

 
IMG 7599

IMG 7599

 
IMG 7614

IMG 7614

 
IMG 7598

IMG 7598

 
IMG 7621

IMG 7621

 
 
Vytvořeno 21.1.2014 8:53:59 | přečteno 1317x | Ing. Karolína Bartošková
load