1234

Za vysvědčení do bazénu zadarmo

Za vysvědčení do bazénu

Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 3. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let. V den pololetních prázdnin budou bazény v nejmodernějším vodním komplexu na jihu Čech otevřeny od 10:00 do 21:00. K dispozici jsou relaxační bazén, tobogan, divoká řeka, parní kabina, všech šest drah sportovního bazénu nebo dva dětské bazény s brouzdalištěm a skluzavkou.

Den má motto „Za vysvědčení do bazénu zadarmo“. „Platit nebudou muset jak děti školou povinné, tak ani předškoláci. Délka pobytu zdarma se bude řídit délkou vstupného osoby starší 18 let, která musí děti do 12 let z důvodu bezpečnosti doprovázet,“ sdělila vedoucí Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec Marcela Kůrková.

Známky na vysvědčení nerozhodují a děti ho ani nemusí předkládat. S výhodou pouze pro jedničkáře, kterou některé organizace nabízejí, se bazén neztotožňuje. „My chceme odměnit všechny. I odborníci se shodují, že ani při nejlepším úmyslu známky neřeknou, jakými žáky děti jsou,“ dodává vedoucí bazénu.

Na pololetní prázdniny navazují po prvním únorovém víkendu týdenní jarní prázdniny pro okres Jindřichův Hradec. Bazény tak od 3. do 12. února zůstanou otevřeny každý den od 10:00 do 20:00. Příležitost na výlet je to jak pro rodiny z Jindřichohradecka, které na prázdniny zůstávají doma, tak například pro maminky na mateřské dovolené. Ty budou mít po celou dobu k dispozici dětské bazény. A současně je to tip i pro obyvatele z okolních regionů, kteří jindřichohradecký bazén využívají jako výletní cíl. V prázdninovém týdnu domácího okresu panuje ve vodním areálu tradičně klid a všichni si mohou užít pohodovou atmosféru.


Vytvořeno 31.1.2023 10:43:38 | přečteno 230x | eliska.cermakova
load