1234

Radouňka žije, z. s.

Spolek má za cíl podporovat a případně organizovat zájmovou, kulturní a sportovní činnost v Radouňce. Má 23 zakládajících členů a pětičlennou radu ve složení: Miroslav Kadeřábek - předseda, Radek Hrubý - místopředseda, Miroslav Rod, Marie Matoušková a Hana Hřebíková.


Vážení členové spolku Radouňka žije, z. s.

chtěli bychom vás touto cestou informovat o činnosti spolku v období od ustavující schůze tj. 12. března 2015. Zpočátku bylo potřeba udělat administrativní opatření nutná ke správnému fungování spolku. Registrace u Krajského soudu v Českých Budějovicích, registrace na finančním úřadě, registrace na živnostenském úřadě, založení účtu u banky a podobně.  Jak jsme prohlásili již na naší ustavující schůzi, jsou před námi letos  dva hlavní  cíle. Je to podpora akcí pro děti a započetí rekonstrukce bývalé školy.

K prvnímu úkolu jsme zpracovali žádost o dotaci z dotačního programu města Jindřichův Hradec na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže, která byla projednána grantovou komisí města. Věříme, že k zabezpečení těchto akcí přispějete svou účastí či podporou.

K druhému hlavnímu úkolu jsme zpracovali žádost se zadáním pro orgány města Jindřichův Hradec. Rada města 20. května 2015 odsouhlasila zadání projektové dokumentace na tuto akci. Věříme, že se nám podaří i tento úkol dotáhnout do konce a budeme zde mít možnost rozvíjet aktivity, jak pro obyvatele Radouňky, tak zejména vás členy spolku.

Doufáme, že tato informace přispěje k přesvědčení, že podporujete správnou věc a pomůžete získat ještě další členy, protože všichni chceme, aby Radouňka opravdu žila.

Rada spolku Radouňka žije, z. s.

ikona souboruSTANOVY Radounka zije


Související články:

2017

Masopust v Radouňce 2017

2016

Ohlédnutí za masopustním průvodem v Radouňce

Rozloučení s prázdninami v Radouňce

Ohlédnutí za akcí pro děti v Radouňce

Mikuláš s nadílkou přišel také na Radouňku


Vytvořeno 1.6.2015 15:40:32 - aktualizováno 17.3.2017 11:20:55 | přečteno 2985x | Ing. Karolína Bartošková
load