1234

Setkání českých koordinátorů v rámci projektu Města v rozletu

Logo 4C CMYK

Ve středu 17. října se v Jindřichově Hradci uskutečnilo další setkání českých koordinátorů v rámci projektu Města v rozletu. V úvodu setkání byla představena nová kolegyně z Jindřichova Hradce Eva Tunklová, která od 1. října 2012 zastává v projektu funkci hospodářského koordinátora. Hlavním tématem schůzky bylo řešení milníků projektu, hodnotících kritérií a problém s termíny v projektu. Každý z koordinátorů představil svou nynější činnost v rámci projektu a aktivity daného města.

Jindřichův Hradec – představení zpracované Komplexní koncepce dopravní obslužnosti občanům města, schůzka ke Kalendáři akcí 2013 a zpracování monitorovací zprávy.

Třeboň – neustále se pracuje na Otevřené strategii Třeboně, přípravě balíčků služeb mimo hlavní sezónu a zpracování monitorovací zprávy.

Telč – zpracování monitorovací zprávy, komunikace s podnikateli, příprava odborných seminářů a workshopů.

Více o projektu Města v rozletu zde.

Tento projekt je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím Operačního programu Evropské územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 – 2013.

 EU ERDF CZ, obrázek se otevře v novém okně neu LogoBasis AT CZ 4C spolecne dosahneme vice, obrázek se otevře v novém okně

Odkaz:
http://www.mesta-v-rozletu.eu
http://www.staedte-im-aufschwung.eu/
 
Koordinatori CR, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 19.10.2012 13:48:50 - aktualizováno 19.10.2012 14:30:04 | přečteno 1518x | Ing. Karolína Bartošková
load