Anketa v rámci Komunitního plánování 2013

kpss

Město Jindřichův Hradec ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci jižní Čechy připravilo anketu, jejímž cílem je zjistit názory a připomínky občanů související s rozvojem sociálních služeb na Jindřichohradecku.

Výsledky ankety budou využity pro zpracování plánu rozvoje těch sociálních služeb, který bude reagovat na potřeby občanů. Anketu lze vyplnit elektronicky prostřednictvím webových stránek Města Jindřichův Hradec a následně ji odeslat na e-mail: emrova@jh.cz.

Vyplněnou anketu je také možné odevzdat do 31.12.2013 na těchto místech: Infocentrum, ul. Panská 136/I, Jindřichův Hradec nebo Městský úřad Jindřichův Hradec, Odbor sociálních věcí, Janderova 147/II, 377 22 Jindřichův Hradec k rukám Mgr. Moniky Emrové.

Anketa:

ikona souboruAnketa v rámci Komunitního plánování sociálních služeb v obci s rozšířenou působností Jindřichův Hradec

Cílem této ankety je zjistit Vaše názory a připomínky související s rozvojem sociálních služeb na Jindřichohradecku. Jedná se o jednu z aktivit v rámci projektu „Komunitní plánování sociálních služeb ORP Jindřichův Hradec“. Výsledky ankety budou využity pro zpracování plánu rozvoje těch sociálních služeb, který bude reagovat na potřeby občanů. Prosíme Vás tedy o pomoc a vyplnění ankety. Čím více hlasů uslyšíme, tím zajímavější a přesnější bude výsledek.

Bližší informace Vám ráda poskytne koordinátorka projektu: Monika Emrová, tel. +420 777 793 736, e-mail: emrova@jh.cz

Přihlaste se do jedné z pracovních skupin, které budou vytvářet podobu plánu rozvoje sociálních služeb na Jindřichohradecku: Senioři, Osoby se zdravotním postižením, Děti a mládež, Osoby ohrožené sociálním vyloučením a skupiny v Nové Bystřici, Nové Včelnici, Kardašově Řečici a Strmilově. Bližší informace u Moniky Emrové, tel. +420 777 793 736, e-mail: emrova@jh.cz.

Vytvořeno 29.11.2013 13:02:02 | přečteno 2330x | Vladislav Sochna