1234

Parkování se SEJFem

SEJF parkování, banner

V Jindřichově Hradci je možné platit za parkování také z mobilu, a to pomocí aplikace SEJF, která umožňuje bezpečné, bezkontaktní a bezhotovostní platby. Možnost úhrady parkovného pomocí SEJFu se týká všech bezzávorových placených parkovišť ve městě.

Služba SEJF parkovné zajišťuje pohodlný a rychlý způsob úhrady parkovného prostřednictvím mobilního telefonu. Řidičům přináší možnost úhrady využití parkovacího místa bez kontaktu s parkovacím automatem, stejně jako v případě prodloužení parkovací doby. Provozovatelům pak možnost zefektivnit výběr a kontrolu parkovného. Systém umožňuje online statistiky prodaných parkovacích lístků, efektivitu kontrol provedených strážníky či pověřenými kontrolory dle přehledu zkontrolovaných parkovacích lístků a další možnosti. Dle požadavků provozovatele dokáže společnost GLOBDATA flexibilně rozšířit systém o další parkovací zóny s rozdílnými tarifními sazbami a napojit ho na již stávající systémy či systémy třetích stran.

SEJF je systémem elektronických peněz, který podléhá registraci a dozoru ČNB. Nabízí pohodlné ovládání pro uživatele chytrých telefonů, kteří jsou běžně zvyklí používat různé aplikace. Aplikace funguje na všech chytrých telefonech s operačním systémem Android nebo iOS. SEJF mohou na rozdíl od SMS využít i lidé se zablokovanými Premium SMS službami či zahraniční turisté, neboť v případě SMS platby je nutné mít českou SIM kartu.

Odkazy

Ke stažení: z Google Play, z iTunes
Daňový doklad o úhradě parkovného: parkovacilistek.cz
Webové stránky: sejf.cz
E-mail: media@globdata.cz

Vytvořeno 17.1.2018 13:38:34 | přečteno 4689x | Mgr. Bc. Štěpán Mach
load