1234

Jindřichův Hradec v mobilu

Mobilní aplikace, aktuality

Město Jindřichův Hradec pro vás připravilo mobilní aplikaci s názvem Jindřichův Hradec v mobilu. Aplikace je k dispozici pro chytré mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS.

Mobilní aplikace svým obsahem snoubí náplň dvou webů – města a infocentra. Díky ní tak mohou mít nejen místní, ale i návštěvníci Hradce neustále při sobě všechny důležité informace. Oproti webovým stránkám však aplikace přináší ještě něco navíc.

V aplikaci najdete všechny aktuální články o dění v Jindřichově Hradci, kalendář akcí či oznámení na úřední desce jako na webu města. V kalendáři akcí lze filtrovat výběr podobně jako na webu, zobrazit si tak můžete například pouze akce v daném měsíci či týdnu, jen divadelní představení, koncerty apod.

Usnadnění oproti webovým stránkám přináší seznamy kontaktů na městský úřad či tísňové linky, které jsou v aplikaci zpracovány interaktivně. Například telefonní čísla nemusíte opisovat, stačí na ně klepnout a rovnou volat.

V dalších sekcích aplikace přináší spoustu informací o významných lokalitách a užitečných zařízeních v Jindřichově Hradci. Najdete zde seznamy hradeckých památek, muzeí, galerií nebo třeba restaurací, jejich otevírací doby, ceny vstupného a vše, co potřebujete vědět. Zejména pro turisty je pak určena sekce věnovaná ubytování, v níž najdou hotely, penziony či kempy z celého jindřichohradeckého okresu. U lokalit jsou uvedeny i zeměpisné souřadnice, takže pokud máte ve svém mobilním zařízení GPS, můžete si záznamy seřadit nejen abecedně, ale i podle vzdálenosti.

Mobilní aplikace je také propojena s webovými aplikacemi Hlášení závad a Události a upozornění. V mobilech je velice užitečná zejména první z nich. Pokud máte mobilní internet a objevíte ve městě nějakou závadu, můžete o ní pomocí aplikace ihned informovat městský úřad.

Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačními systémy Android 9 a iOS 13 a novějšími.

Odkazy

Ke stažení: z Google Play, z App Store

JH v mobilu, QR kód

JH v mobilu

Mobilní aplikace, úvodní obrazovka

Mobilní aplikace, úvodní obrazovka

 
Mobilní aplikace, aktuality

Mobilní aplikace, aktuality

 
Mobilní aplikace, kalendář akcí

Mobilní aplikace, kalendář akcí

 
Mobilní aplikace, mapa stravovacích zařízení

Mobilní aplikace, mapa stravovacích zařízení

 
Mobilní aplikace, zajímavosti a cíle

Mobilní aplikace, zajímavosti a cíle

 
 
Vytvořeno 17.1.2018 13:38:29 - aktualizováno 25.4.2023 10:30:50 | přečteno 2437x | Mgr. Bc. Štěpán Mach
load