1234

Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál

Pořadatel: Město Jindřichův Hradec
Místo konání:

Pivnice a Sportcentrum Bobelovka Otín 187, Jindřichův Hradec, 377 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce: Místní
Typ akce: Soutěž, turnaj
Tematická kategorie: Sportovní akce

Podrobný popis:

Jako první se ve 13.00 hodin vydají na trať účastníci delšího z cyklistických okruhů měřícího přibližně 28 km. Vyjedou z Bobelovky směrem na Jindřiš, Rodvínov, Matějovec, Vlčice, Střížovice, směrem k hrázi Krvavého rybníka a odtud do Hospříze, Blažejova, Jindřiše a zpět na Bobelovku.

O půl hodinu později, tedy ve 13.30 hodin, se na startu sejdou účastníci kratší cyklistické trasy a pěšího výletu. Kolaři vyrazí směrem na Šajbu, do Rodvínova, Jindřiše a zpět na Bobelovku. Trasa měří zhruba 7 km.

Na účastníky pěšího okruhu čeká cca 5,5 km dlouhá vycházka na Šajbu, a dále po Jindrově naučné stezce do Jindřiše a kolem pískovny zpátky na Bobelovku.

Podzimní Pedál nebude ani letos ochuzen o doprovodný program. Ten se bude odehrávat převážně pod taktovkou společnosti PartySaurus, která zajistí řadu atrakcí nejen pro nejmenší návštěvníky. S ukázkami své práce se ale představí například také členové Oblastního spolku Českého červeného kříže v Jindřichově Hradci.

Pro účastníky akce bude opět nachystáno občerstvení, které zajistí členové Sboru dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec. Hudbou a mluveným slovem orámuje podzimní Pedál moderátor Michal Arnošt.

Jedním z důležitých bodů programu bude samozřejmě i tentokrát losování tomboly, jejíž hlavní cenou zůstává jízdní kolo. Předpokládaný čas zahájení losování tomboly je v 16.00 hodin.

Akci Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál pořádá město Jindřichův Hradec ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec a spolkem Bobeláček.

Partnery akce jsou: Nadace Jihočeské cyklostezky, Bikemedic, Oblastní spolek Českého červeného kříže Jindřichův Hradec a Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Mediální partneři: Radiohouse, Jindřichohradecký deník

load