1234

Soutěž o nejzajímavější textilní model "Textilní fantazie"

Textilní fantazie - plakát
Pořadatel: Vzdělávací a kulturní centrum J. Hradec, p.o.
Místo konání:

Dům gobelínů, kulturních tradic a řemesel Dobrovského I / 202, Jindřichův Hradec, 377 01, Zobrazit na mapě

Datum konání: 6.3.2023 až 31.3.2023
Charakter akce: Místní
Typ akce: Přehlídka
Tematická kategorie: Móda
Více informací na: https://www.dumgobelinu.cz/novinky/19-cz/novinky/294-soutez-v-dome-gobelinu-s-nazvem-textilni-fantazie.html
Anotace: Soutěž o nejzajímavější textilní model s názvem „Textilní fantazie“. Téma je „ Inspirace městem Jindřichův Hradec“.

Podrobný popis:

Jindřichohradecký Dům gobelínů, kulturních tradic a řemesel vyhlašuje soutěž o nejzajímavější textilní model s názvem „Textilní fantazie“. Přihlásit se může každý. Je to šance pro všechny tvůrčí lidi, kteří mají chuť a chtějí se zamyslet nad městem Jindřichův Hradec z nevšedního úhlu pohledu. A nezůstat jen u toho, ale svůj pohled ztvárnit v podobě oděvního modelu a předvést ho. Modely mohou být doplněny autorskými šperky, klobouky a jinými doplňky. Téma soutěže je „ Inspirace městem Jindřichův Hradec“.
Vyvrcholením soutěže bude módní přehlídka, která se uskuteční 3. 6. 2023 v prostorách Muzea fotografie a MOM v rámci Dnů města. Soutěžní porota vybere tři nejzajímavější modely, jejichž autoři budou oceněni věcnými cenami. Prvních deset modelů bude vystaveno v prostorách Domu gobelínů.
Přihlašovat se můžete od 1. 2. 2023 na emailu info@dumgobelinu.cz. Podrobné informace a pravidla soutěže naleznete na www.dumgobelinů.cz.

load