1234

Přidejte se k pokusu o rekord "Rozmarné léto u Vajgaru"

Rozmarné léto u Vajgaru

V rámci plánovaných Dnů města, které se budou konat od 2. do 4. června, chystá město uspořádat další pokus o rekord.  V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách jindřichohradeckého aquaparku. 

Registrace zájemců o účast na letošním rekordu odstartovala v pondělí 15. května

V rámci plánovaných Dnů města, které se budou konat od 2. do 4. června, chystá město uspořádat pokus o rekord. Tyto akce mají ve městě nad Vajgarem velkou tradici, již čtyřikrát byl zapsán Jindřichův Hradec do České knihy rekordů, a to v rámci pořádání tzv. TOP týdnů. Jednalo se o rekordy: Nejvíc Bílých paní na jednom místě, Největší pětilistá růže tvořená lidmi, Vlak sestavený z největšího počtu lidí a Olympijské kruhy sestavené z největšího množství lidí. 

V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách jindřichohradeckého aquaparku. Jedná se o ustanovení nového rekordu největšího počtu lidí na pláži u městského rybníka. 

Máte zájem podílet se na dalším pokusu o zápis do České knihy rekordů? Pak neváhejte a zaregistrujte se včas, abyste byli nejen přímými účastníky této zajímavé akce, ale získali také jedno z 500 stylových triček na památku! Společně se pokusíme vytvořit formaci ve tvaru srdce. Kromě triček obdrží všichni účastníci červené balonky. Vše budeme dokumentovat fotografiemi jak ze země, tak ze vzduchu. Doufáme, že z této akce vzniknou krásné záběry a momentky, které budou poté k dispozici na webu a FB města.

Proužkatá trička budou k dispozici pro účastníky na místě v registračním stánku, ale fantazii co se týká dalšího plážového vybavení a oblečení se meze nekladou. Po skončení pokusu o rekord vám bude k dispozici areál aquaparku. Pivo přijde čepovat starosta a také místostarostové našeho města. Celé odpoledne bude provázet retra hudba v podání moderátora Michala Arnošta. 

Registraci ukončíme ve středu 31. května, případně po naplnění předpokládané kapacity účastníků. Registrujte se buď na e-mailu: popelkova@jh.cz nebo osobně v informačním středisku v Panské ulici.

Přijít se podívat a držet pěsti ale může úplně každý. Hradečáci, pojďte do toho s námi!

Akce pořádaná v rámci Dnů města se bude konat ve spolupráci se Službami města J. Hradec, dobrovolnými hasiči, Českým červeným křížem a dalšími partnery.


Vytvořeno 13.5.2023 11:51:56 | přečteno 1195x | eliska.cermakova
load